Infolinia 887 118 118

Ubranka dla niemowlaka na lato

Kiedy przychodzi wiosna a potem lato, kiedy dni stają się coraz dłuższe ale przede wszystkim cieplejsze każda mama staje przed problemem wymiany garderoby swojego niemowlęcia na letnią. Tak jak i zimowy ubiór tak i letni wymaga specjalnego przygotowania – dziecko zimą nie może marzną natomiast latem nie może dojść do przegrzania jego organizmu.

Zaopatrzenie niemowlęcia w typowe stroje przydatne w cieplejsze dni stanowi podstawę jego komfortu dlatego przedstawimy krótką listę ubranek i gadżetów, które z pewnością się przydadzą:

  1. Body – to bardzo popularny element garderoby malucha, który sprawdza się o każdej porze roku.
  2. Bluza bądź też sweterek – na chłodniejsze wieczory, nawet jeśli w ciągu dnia panuje upał niekoniecznie wieczór musi być ciepły.
  3. Śpioszki – to również bazowy element „wyposażenia” każdej niemowlęcej szafy..
  4. Pajacyki – jednoczęściowy strój, który można stosować bezpośrednio na ciało dziecka w upalne dni natomiast jako element dodatkowy na body w sytuacji nieco chłodniejszego okresu.
  5. Rampers -Może mieć krótki rękawek i krótkie nogawki dzięki czemu sprawdzi się idealnie w naprawdę ciepłe dni.
  6. Czapeczka – jest to MUST HAVE dla dziecka – chroni przed słońcem jedną z najbardziej delikatnych i wrażliwych części ciała maluszka – jego głowę.

Wszystkie te elementy ubioru zakupić można zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Można również otrzymać cały zestaw korzystając ze stron, które oferują sprzedaż wyprawek dla noworodka https://www.wyprawkanoworodka.pl.

Zapewnienie dziecku komfortu w ciepłe jak i zimne dni to obowiązek rodziców, warto zakupić rzeczy wyższej jakości i zaopatrzyć się w to, co naprawdę potrzebne.

Kontakt:

Prenatalis sp. z o.o.
Ul. Chopina 11 lok. 3
85-092 Bydgoszcz

887 118 118
887 119 119

e-mail:
szkolenia@pieknenarodziny.pl